Bölgesel Fitleşme

EmFit

EMFIT cihazı spor salonlarında yapılan sporu yarım saatlik bir programın içine uyarlayıp kaslara çok yoğun spor yapmış sinyalleri gönderir. Gelişmiş Elektromanyetik dalga teknolojisi ile 1 seansta kasları 20.000 kez çalıştırarak harekete geçirir.

Kas Kütlesi %20’ye kadar artar
yağ kaybını %24’e kadar sağlar
Nerelerde Kullanılır?
Kollar
Göbek
Kalça
Basen

BODYSHAPE

Bodyshape, ileri teknoloji ile Avrupa Birliği’nde üretilmiş, yenilikçi ve eşsiz bir zayıflama ve incelme cihazıdır. Build­in koşu bandı üzerinde bir yandan yürür veya koşarken, diğer yandan vakum ve kızılötesi teknolojileri ile donatılmış düşük atmosferik basınç ortamında haftada ortalama 5000 kaloriye kadar yakabilirsiniz.

Aromaterapi
Kromoterapi
Elektrosimülasyon
Hava iyonizasyonu
Kızılötesi ır
Fotorejuvenasyon
Led kolajen
Ozonoterapi
Vakum
Esinti
Bölgesel Fitleşme
Bölgesel Fitleşme

ROLLSHAPE

Uyguladığı masaj ile yeni lenfatik sıvıların üretimini ve lenfatik damarların genişlemesini sağlayan bir cihazdır. Zayıflama ve selülitten kurtulmada en etkili yöntemlerden biridir. İşyerinizde stresli bir günden sonra kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olur.

Kromaterapi
Ozon Terapisi
Kolajen
Infrared(ISI)
Hava İyonizasyonu

MESOMD

Cildin İhtiyacı Olan Profesyonel Tedavi

Cildin ihtiyacı olan flokanları 1.5 mm veya 2 mm, 5 başlıklı iğne ile cilt altına enjekte ederek cildi tedavi eder. Sadece Playskin MESO MD mezoterapi şırıngaları ve ürünleri ile kullanıma uygundur. Harici bir ürün ile kullanılamaz. 180 dakika boyunca şarj edilmeye gerek duymadan kullanılabilen MESO MD cihazının diğer mezoterapi cihazlarından farkı, cilt üzerinde mikro kanallar açarak cildin ihtiyacı olan mezoterapi ürünlerini içerisindeki lipozom teknolojisi ve cilt altına giren 5 başlıklı 1.5 mm veya 2 mm iğnesi ile cildin en alt katmanlarına indirerek daha önce var olmayan bir teknoloji ile tedavi sunmasıdır.

İĞNE SAYISI: 1 başlıkta 5 adet cilt altı enjeksiyon iğnesi.

İĞNE ÖLÇÜLERİ: 1.5 mm, 2 mm

FLAKON ENJEKTE HIZI: 0,001 ml – 0,1 ml

FLAKON: Playskin MESO MD 3 ml şırıngaları cilt altı enjeksiyon

Saç Tedavileri
Mimik Çizgileri
Göz Kenarı Kırışıklıkları
Morluk ve Halkalanma
Pigmentasyon ve Melanin Tedavisi
Akne ve Skar Tedavileri
Yoğun Nem Tedavisi
Dudak Üstü Kırışıklıkları
Elastikiyet Kaybı
Çene Altı (Gıdı)
Boyun ve Dekolte Bölgesi
Bölgesel Fitleşme