Kurumsal Beslenme Danışmanlığı

beauty-products-bg
Hepimiz birbirimizden farklı, eşsiz ve özeliz.Biz böyle iken beslenmemizin aynı olması düşünülemez.Bu yüzden kişiselleştirilmiş beslenme danışmanlığı hizmetini sizlerle buluşturuyoruz.

Hizmetimiz nasıl işliyor?

Öncesinde sizi ve ihtiyaçlarınızı daha iyi anlayabilmek adına 45-60dk’lık bir ön görüşme gerçekleştiriyoruz.Sürece karar verildikten sonra sizden doktorlarımız tarafından raporlanmış kan tahlillerini yaptırmanızı istiyor, vücudunuzdan gelen sesleri duyuyoruz.

Daha sonrasında diyetisyenimiz tarafından tahlil sonuçlarınızı, kliniğimizde alınan vücut analizinizi (Vücut ağırlığı, beden kütle indeksi,yağ ve kas kütlesi, vücut su oranı, bölgesel yağ ve kas analizi, iç organ yağ düzeyi ve metabolizma yaşı içermektedir) yaşam tarzınızı ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak size özgü beslenme listenizi planlıyoruz.

Her hafta görüşerek sosyal yaşamınızı kısıtlamayan, sadece midenizi değil ruhunuzu da doyuran listelerimizi yeniliyoruz.Kısa süreli ve geçici değil, uzun ve sürdürülebilir olan sağlıklı bir beslenme modelini benimsiyoruz.

Neler Yapıyoruz?

Güncelleniyor..