Frozen Face

WhatsApp Image 2022-08-18 at 7.27.52 AM

Yeni nesil Frozen Face, cilt üzerinde gezdirilen başlığı ile uygulama yapabilen bir iğnesiz mezoterapi cihazı. İğnesiz mezoterapi, iğneli işlemlerdeki gibi tek tek noktalardan ürünü göndermez, cihaz başlığı üzerinden dağılan serumu eşit olarak cilde dağıtır. Bu da cilt üzerinde çok daha etkili bir sonuç görmemizi sağlar.

positive-beautician-works-beauty-parlor

AKNE BAKIM

İnsan cildi kozmetik açıdan çok önemli bir organdır. Kıl köklerinde veya yağ bezlerinin tıkanması sonrasında siyah nokta ve sivilcelere neden olmaktadır. Özellikle ergenlik döneminde cildimizi nemli tutan yağ tabakasının ölü deri hücreleri ile tıkanması siyah veya beyaz noktalara neden olur. Akne cilt bakımı kolay yapılan bir uygulamadır. Yağ üretimi azaltan ve bitkisel içerikleriyle yağ üretimini azaltan ürünler kullanılarak yapılmaktadır.

AdobeStock_252852333-700x366

ANTİ AGİNG BAKIM

Anti Aging bakım, cildin gevşemesi, canlılığını ve önemini yitirmesi gibi durumlarda yapılan, cildin yaşlanma sürecini yavaşlatan bir bakım türüdür. Cilde ihtiyaç duyduğu elastikiyeti kazandıran Anti Aging Bakım, bu kazancı da içerisinde kolajen ve elastin içeren maskeler aracılığı ile gerçekleştirmektedir.